Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja DaAntonio

Oferujemy bogaty zestaw dań dla smakoszy kuchni włoskiej i wegetarian. Katering dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta. Zapraszamy!

Od kilkunastu lat mamy przyjemność gościć państwa w naszej restauracji. Przytulne i ciepłe wnętrza restauracji stanowią jeden z czynników wspaniałej atmosfery, jaka panuje w DaAntonio.


Specjalizujemy się w kuchni włoskiej. Serwujemy tradycyjne dania włoskie w/g oryginalnej receptury i z oryginalnych produktów włoskich.


Będąc naszymi gośćmi możecie państwo zakosztować wspaniałych włoskich: sałat, past, dań mięsnych i potraw z ryb.

Możemy pochwalić się dużą ofertą dań z darów morza, których z całą pewnością nie spotkacie w innych restauracjach.

Możemy pochwalić się także dużą ofertą wyśmienitych włoskich win i doskonałą kawą


Dzięki temu zdołaliśmy zebrać już duże grono stałych gości, którzy po wizycie w naszej restauracji chętnie do nas wracają i przyprowadzają znajomych, aby odkryć nowe smaki kuchni włoskiej, które dla Nich przygotowujemy.


Poza standardową działalnością restauracji dużym zainteresowaniem wśród naszych gości cieszą się przyjęcia okazjonalne organizowane w naszej restauracji.


Mamy duże doświadczenie w organizowaniu wszelakich imprez okolicznościowych.


Do państwa dyspozycji zawsze są profesjonalnie przygotowani nasi pracownicy, którzy sprawią, że każde państwa przyjęcie zorganizowane w nasze restauracji będzie niezapomniane. Oferujemy państwu kompleksową obsługę przyjęć weselnych Począwszy od pomocy wybrania rodzaju przyjęcia, organizacji uroczystości, Ustalenia menu, wybrania dekoracji restauracji, do zorganizowania części artystycznej.


Każda para młodych w prezencje od naszej cukierni otrzymuje wspaniały tort.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia