Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje Czerwony Piec Pizzeria

Czerwony Piec to miejsce, położone w centrum Gdyni, z pyszną, włoską pizzą na cienkim cieście, wypiekaną w tradycyjnym piecu opalanym drewnem. Piec to nie tylko główna część wystroju wnętrza, ale także najważniejszy element w procesie przygotowania pizzy. Dzięki takiemu sposobowi wypiekania, serwowana pizza jest odpowiednio chrupka, z niepowtarzalnym aromatem jaki daje żywy ogień. Czas wypieku w piecu opalanym drewnem to tylko 120 sekund w temperaturze około 400 stopni.


W Czerwonym Piecu, będziemy serwować trunki głównie z włoskich winiarni, ale od czasu do czasu zagoszczą u nas również wina francuskie, niemieckie czy też słowackie. Chcemy, aby nasi goście delektując się pizzą, mieli okazję spróbować wielu gatunków dobrego wina, nie wydając przy tym majątku. Znajdziecie u nas zarówno wino domowe, jak i butelkowe. Jak tylko nasi zwiadowcy wynajdą kolejną perełkę, możesz być pewien, iż pojawi się u nas w karcie. Menu będą dopełniać przekąski, które oprócz stałych pozycji będą uzupełniane w oparciu o sezonowe warzywa i owoce. Na deser proponujemy także pyszne domowe ciasta, torciki i inne łakocie wg fantazji naszej mistrzyni wypieków. Wszystko oczywiście przygotowane na miejscu.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia