Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej restauracji

Informacji Restauracja Czajownia

Zapraszamy do Czajowni - ortodoksyjnej herbaciarni we Wrocławiu lub Krakowie. W obu lokalach znajdziecie Państwo szeroki wybór herbat, ciasta, przekąski, lekkie potrawy wegetariańskie oraz możliwość degustacji fajki wodnej. Każda Czajownia składa się z kilku pomieszczeń, a wystrój inspirowany Orientem. Obsługą gości, parzeniem herbat, sprzedażą i doradztwem zajmują się u nas czajmani - odpowiednio pouczeni, znający najróżniejsze czary, kruczki i tajemnice, zawsze widzący Gościom aż na dno czajnika.  Trzymamy się tradycji, tzn. że sposób podawania poszczególnych gatunków herbaty związany jest z jej pochodzeniem i odzwierciedla ducha poszczególnych krajów Orientu. Podajemy herbaty na różne sposoby: gruzińską Czajszanę z fusami w szklankach z koszyczkiem, turecką Rize gotujemy długo tak jak Allah przykazał, japońskie zielone pieścimy i delikatnie napar uzyskujemy, Matchę traktujemy chasenem w chawanie.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia