Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Czajownia

Czajownia jest miejscem z najaromatyczniejszą herbatą. Wszystkie podawane i sprzedawane u nas herbaty są sprowadzane bezpośrednio z plantacji całego świata herbacianego przez Towarzystwo Miłośników Herbaty (Spolek Milcu Caje s.r.o.) z Pragi, które jest naszym wyłącznym dostawcą herbat i przewodnikiem na herbacianej ścieżce. Do społeczności Towarzystwa Miłośników Herbaty należy kilkadziesiąt herbaciarni na całym świecie. Znaczna większość znajduje się w Czechach, gdzie funkcjonują pod nazwą „Dobra Cajovna”, kilka herbaciarni jest w USA pod nazwą „Dobra Tea” oraz po jednej na Węgrzech i na Słowacji. W Polsce Czajownie mieszczą się w Krakowie i we Wrocławiu.


W naszej herbaciarni panuje niepowtarzalna atmosfera Orientu oddziałująca na niemal wszystkie zmysły szanownych Gości. Na wzrok oddziałujemy poprzez wystrój łączący w sobie wpływy krajów Wschodu i Południa nawiązujący do kultury herbaty. Dbamy także o przyjemne doznania dźwiękowe i zapachowe, ale w szczególności oddziałujemy przez wyjątkowy smak naszych herbat! Dlatego właśnie przygotowanie, podawanie i sprzedaż herbat w Czajowni znajduje się dobrych rękach adeptów biegłych w dziedzinie nauk herbacianych, odpowiednio pouczonych i znających najróżniejsze sposoby, kruczki, czary i tajemnice.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte