Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Cool Baba

W naszym bistro-café Cool’Baba połączyliśmy autentyczną kuchnią ukraińską, słowiańską i fusion z czarem artystycznej atmosfery interieru restauracji. Dania są serwowane z ekologicznych produktów, domowego przygotowania, o dobrym smaku. Takie jakie sami jemy. Oprócz głównych dań mamy dużo wariacji ofert lunch zestawów, dań wegetariańskich, dietetycznych, a na deser możecie delektować się smakiem pysznych wyłącznie świeżych ciast domowych z najlepszej cukierni w całej Polce. Oferujemy poza tym szeroki wybór wysokiej jakości delikatesów, marynat, domowych dżemów, herbat oraz wyselekcjonowanych win z Ukrainy. Wyjątkowość tego miejsca także uzupełnia unikalne malowanie na ścianach znanej ukraińskiej artystki, bo zadbaliśmy, aby stworzyć klimat, w którym dla naszych gości będzie możliwość uciec z miasta, zyskać energię i inspirację do dalszych osiągnięć.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia