Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Informacje Contrast Cafe

Contrast Cafe znajduje się na bulwarze nadmorskim w Gdyni, tuż przy miejskiej plaży. Tawerna powstała w 1993 roku. Dzisiaj jest nie tylko jednym z najważniejszych punktów na kulturalnej mapie miasta, ale też jednym z najciekawszych w kraju miejsc spotkań miłośników żeglarstwa, szant i wszystkiego, co jest związane z morzem.


W ciągu blisko 20 lat istnienia Contrast Cafe stał się wizytówką miasta, miejscem, do którego trafia każdy przyjezdny. Jednak nie tylko turyści są stałymi bywalcami Contrastu. Wielu Gdynian wie, że szanty nigdzie nie brzmią tak dobrze, i że nigdzie nie ma lepszego widoku na zatokę. Od kilkunastu lat odbywają się tu kilka razy w tygodniu koncerty najlepszych zespołów sceny szantowej. Przyjazna atmosfera oraz doskonały smak piwa i innych trunków powodują, że można tu spotkać ciekawych ludzi w każdym wieku.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte