Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Cocorico Cafe & Restaurant

Restauracja i kawiarnia Cocorico mieści się w zabytkowej kamienicy, przy jednej z najpiękniejszych uliczek Starego Rynku, w sąsiedztwie zabytkowego kościoła farnego. Kamienica została zaprojektowana i zbudowana przez słynnego architekta Antoniego Höhne w 1780 roku. Wnętrza podzielone są na dwie osobne części oddzielone urokliwym, zielonym patio.


Z powodzeniem połączyliśmy styl empire z nastrojem kawiarni paryskich z końca XIX wieku. Projektując i urządzając wnętrze, zwracaliśmy uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół. Chcieliśmy zatrzymać niepowtarzalny klimat starej zabytkowej kamienicy i jednocześnie nadać mu nowy, bardziej stylowy charakter.

Nasza kuchnia jest kuchnią autorską zmieniającą się sezonowo. Opierając się na świeżych i lokalnych produktach, tworzymy tradycyjne dania w nowoczesnym stylu. Inspirujemy się kuchniami świata, łącząc nie tylko różnorodne składniki, przyprawy i smaki, ale także sposoby ich przygotowania i podania. Oprócz dań obiadowych podajemy też śniadania oraz lunche.  

W menu kawiarni kluczową rolę odgrywają ciasta wypiekane na miejscu, zwłaszcza owocowe tarty i serniki.

Jesteśmy idealnym miejscem na romantyczną kolację, spotkanie firmowe i okolicznościowe przyjęcie.  

W Cocorico czas płynie wolniej. Zapraszamy.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia