Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje Cocofli - Art Cafe & Wine Bar

Cocofli to autorska kawiarnio-winiarnia. Przycupnęliśmy w samym sercu wrocławskiej Dzielnicy Wzajemnego Szacunku, jakby naszą misję napisał sam los. Bo bliskie i nieobojętne są nam wielokulturowość, jesteśmy otwarci na różnorodność treści, tęsknot i dążeń. Cocofli powstało z tą właśnie myślą – jako inkubator, miejsce inspiracji, spotkań, wystaw i kameralnych koncertów. Jakby było mało, zza baru dostaniecie obłędne ciasta! No i doskonałą kawę parzoną na wiele (też alternatywnych) sposobów. I wino! Specjalnie je selekcjonujemy - by było szlachetne i w przystępnej cenie. I książki! Zajrzyjcie na nasz regał.


• Kawa


W Cocofli parzymy kawy najwyższych lotów - kawy klasy Speciality. Stosujemy alternatywne metody ich przygotowania. Kawy z Kenii, Etiopii, Kolumbii, Gwatemali, Ekwadoru, Peru parzymy w dripie, chemexie i aeropresie. Do tego jak nikt inny potrafimy o kawie opowiadać!


• Wino


Nasza kolekcja win sięga od Portugalii, przez Góry Piemontu i romantyczną Gaskonię, aż do spękanej słońcem ziemi Izraela. Mamy wino odpowiednie na każdy dzień i na każdy nastrój. I potrafimy je umiejętnie dobrać.


• Literatura


Na naszych półkach prezentujemy książki, które odzwierciedlają idee przyświecające Cocofli. Tu znajdziesz literaturę z dziedziny szeroko pojętej humanistyki, w tym sztuki, architektury, designu, filozofii, socjologii, medioznawstwa oraz spory wybór komiksów, powieści graficznych i ambitnych książek dla dzieci. Mamy też wygodne kanapy. Nic tylko zasiąść i czytać!


"U nas w kawiarni możesz się umówić z nowymi, inspirującymi

osobami" http://na-kawe.net/locations/polecamy-cocofli-kawiarnio-winiarnia/

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte