Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć

Coast To Coast Tapas&Coctail Bar

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Coast To Coast Tapas&Coctail Bar

Najlepiej na Żoliborzu! Eat&Meet to miejsce nowoczesne, utrzymane w minimalizmie, ale jednocześnie ciepłe i przyjazne, oferujące najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską. Przerwa na lunch, spotkanie z przyjaciółmi, rodzinna niedziela, wieczorny drink, a może spotkanie biznesowe? Można odnaleźć się tu w każdej sytuacji. Dania kuchni włoskiej, hiszpańskiej czy francuskiej – lekkie i podane w ciekawych kompozycjach, pozwalające cieszyć się ich smakiem, zapachem i widokiem. Każda wizyta będzie przyjemnością. 200 m2 kwadratowych naszej restauracji zaaranżowaliśmy w kameralny sposób: część dzienna, z wygodnymi stolikami, jasna i przestronna; nowoczesna i widna sala okazjonalna oraz część wieczorowa – wyjątkowy cocktail bar, w którym oferujemy nie tylko autorskie drinki, ale także dania tapas. Wszystkie elementy naszych potraw przygotowujemy sami z najlepszych składników: ciasto na pizze, makarony, delikatne bezy i desery powstają od początku w naszej kuchni.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte