Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcie
Na mapie

Informacji Ciż Cafe - Centrum Informacji Żydowskiej

Centrum Informacji Żydowskiej przy Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu udziela wszelkich informacji związanych z działalnością i historią społeczności żydowskiej we Wrocławiu, prowadzi sprzedaż publikacji, płyt CD z muzyką żydowską i filmów związanych z tradycją żydowską, judaików oraz udostępnia zwiedzanie Synagogi pod Białym Bocianem dla grup i osób indywidualnych.


W synagodze przez cały rok odbywają się liczne wydarzenia kulturalne i edukacyjne - w tym koncerty, przedstawienia teatralne, filmy i wykłady. Na balkonach synagogi udostępniona jest stała ekspozycja "Historia Odzyskana. Życie Żydów we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku." Dodatkowo prezentowane są cykliczne wystawy okolicznościowe.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia