Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja CIMARRON

w CIMARRON szczycimy się w obsłudze najwyższej jakości steków. Każdy stek jest przygotowany z taką samą starannością i troską, a następnie fachowo przygotowane do indywidualnych potrzeb klienta,


I oczywiście, nie chodzi tylko o steki. Możemy zaspokoić wszystkie gusta i zapewnić ten sam poziom jakości wszystkich naszych potraw. Nasza pyszna gama ryb, potraw z kurczaka i dania wegetariańskie są przygotowane i podawane z taką samą starannością.  

CIMARRON, miasteczko z gościnnymi gospodarzami zapraszających przejezdnych do zatrzymania się i poznania smakowitej historii lokalu.

Produkt, czyli serwowane dania są najważniejsze - to podkreśliliśmy od początku. Obsługa, wraz z szefem kuchni na czele, stale pilnuje smaku na swoim „podwórku”. Sam lokal, jego wystrój oraz klimat spełnia rolę stonowanego i nieprzekoloryzowanego tła uzupełniającego całość identyfikacji.  

Serdecznie zapraszamy .

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia