Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Chmiel Cafe

Czy Was też spotkał częsty dylemat gdzie umówić się na spotkanie z nieznajomym lub dawno niewidzianym przyjacielem? Na niezobowiązującą kawę, słodkie i kuszące ciasto czy oryginalne i rozluźniające piwo? Wybierając Chmiel Cafe możecie pozwolić sobie na wszystko, bo z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. A kiedy już raz spróbujecie naszych specjałów, będziecie wracać po więcej. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Dla Was tworzymy pozytywną atmosferę i każdemu staramy się dać wam chwilę luksusu, wytchnienia i oderwania od szarej codzienności.


Chmiel Cafe to kawiarnia oferująca wysokiej jakości wyroby cukiernicze, oparte na wywodzących się z Włoch tradycyjnych, domowych recepturach firmy Consonni. W naszej ofercie wielbiciele domowych wypieków odnajdą z pewnością coś dla siebie. Słodkie smakołyki Consonni sprawią, że na nowo odżyją w Was wspomnienia wypieków Waszych mam i babć, zwłaszcza teraz, w okresie przedświątecznym. 

Elementem odróżniającym Chmiel Cafe od typowych kawiarni jest oferta piwa belgijskiego, które charakteryzuje się przede wszystkim ogromną różnorodnością smaków. W lokalu poszukiwacze idealnego smaku piwa będą mogli zakosztować wielu rodzajów tego trunku.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte