Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Chiński Pałac 中国宫

Restauracja Chiński Pałac z radością Państwa powita w swoich wnętrzach.
Doświadczeni kucharze specjalizują się w kuchni regionów Syczuan, Kanton oraz Hong Kong, gwarantując niezapomniane doznania smakowe.
Zachęcamy do skosztowania specjalności restauracji : CHIŃSKIEGO FOUNDE – KOCIOŁKA HOT POT Kaczki po pekińsku, Wieprzowiny Hui Guo, Wołowiny po syczuańsku, Makaronu Chow Mien oraz Kurczaka Kou Siu.
W naszych eleganckich wnętrzach obsługujemy zarówno gości indywidualnych, jak i organizujemy spotkania biznesowe ,konferencje ,przyjęcia okolicznościowe – komunie ,wesela, imieniny (na życzenie również w stylu polskim). Głowna część restauracji wyposażona jest w grilla gdzie Chiński Szef Kuchni przyrządza potrawy w obecności klientów.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte