Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Chata Rybacka


W odróżnieniu od innych smażalni, "CHATA RYBACKA" w Łebie jest jedynym i niepowtarzalnym miejscem, w którym przepyszną rybkę można skonsumować siedząc w ogródku letnim położonym przy jedynej promenadzie w Łebie. Zajadając, można przyglądać się przepięknym statkom pasażerskim lub delektować się widokiem pracujących rybaków. Klimatu dodaje świeży powiew nadmorskiej bryzy i krzyk mew unoszących się nad głowami. Z ogromną przyjemnością można rozkoszować się smakiem kawy na naszym tarasie widokowym z którego rozprzestrzenia się przepiękna panorama portu.

Od 2010 roku naszą ofertę rozszerzyliśmy o prawdziwą włoską Pizze, którą również dowozimy. 


Jesteśmy lokalem przyjaznym rodziną z dziećmi, posiadamy specjalne menu dla naszych najmłodszych gości, w naszym kąciku dziecięcym znajdują się zabawki, kredki z kolorowankami, zjeżdżalnia oraz nasz wyjątkowy bezpłatny plac zabaw " Małpi Gaj" z siedmioma tysiącami kolorowych kulek. Posiadamy krzesełko do karmienia dzieci, jak również zamontowany w toalecie przewijak. Dzięki naszym udogodnieniom spożywanie posiłków z całą rodziną jest przyjemnością  

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte