Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Chata Polska

Nasza restauracja to miejsce dla tych wszystkich, którzy lubią wyśmienitą kuchnię, dobrą zabawę i tę niepowtarzalną swojską atmosferę, którą stworzyliśmy dla Państwa.

Nasza oferta to szeroki wachlarz dań począwszy od tych "coś na początek" czyli lekkie przekąski poprzez tradycyjne dania obiadowe jak zupy i dania główne aż po desery i alkohole. 

Oprócz tradycyjnych zestawów obiadowych oferujemy również możliwość organizowania w Chacie Polskiej różnego rodzaju imprez i uroczystości , począwszy od przyjęć imieninowych, urodzinowych, bankietów firmowych aż po kameralne przyjęcia weselne, komunijne czy chrzciny.

Przeto nasza oferta to również szeroki zestaw dań okolicznościowych oferowanych jako swoiste dzieła sztuki dla oka i podniebienia doskonale upiększające takie uroczystości.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte