Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie

Restauracja Charlie Food & Friends

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Charlie Food & Friends

Charlie Food & Friends: Zawsze tam gdzie Ty, Codziennie zdrowe, Wśród przyjaciół, W ładnym miejscu. Odwiedź nas w Krakowie (BONARKA CITY CENTER), Warszawie (RONDO ONZ 1) lub we Wrocławiu (CH KORONA)! 


Właściwe odżywianie to nasze motto, na co dzień i w pracy. W Charlie Food & Friends nie kupisz sztucznie słodzonych napojów. Nie powiemy Ci też, że jest nam przykro z tego powodu, nawet jeśli ich brak sprawi, że nie będziesz chciał się przekonać o ile bogatszy i lepszy dla Twojego zdrowia jest świat bez barwników i konserwantów. 

Codziennie, tam gdzie Ty!
• na co dzień: w odróżnieniu od powszechnie kojarzonych z pośpiechem i szkodliwym wpływem na zdrowie fastfoodów, u nas możesz jeść codziennie i być spokojnym o swoje zdrowie! • tam gdzie jesteś: pracujemy, robimy zakupy, spieszymy się do kina...i ciągle myślimy, że na zdrowe jedzenie musimy mieć czas i pieniądze! 


Charlie Food & Friends to zabawa z samodzielnym kreowaniem swojego posiłku: - wybierasz co chcesz, - nakładasz ile chcesz , - płacisz jedną, stałą cenę za 100g, niezależnie od składników, ale nigdy nie zapłacisz więcej niż 29,9 zł za jeden talerz! 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia