Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Charlie Food & Friends

Charlie Food & Friends: Zawsze tam gdzie Ty, Codziennie zdrowe, Wśród przyjaciół, W ładnym miejscu. Odwiedź nas w Krakowie (BONARKA CITY CENTER), Warszawie (RONDO ONZ 1) lub we Wrocławiu (CH KORONA)! 


Właściwe odżywianie to nasze motto, na co dzień i w pracy. W Charlie Food & Friends nie kupisz sztucznie słodzonych napojów. Nie powiemy Ci też, że jest nam przykro z tego powodu, nawet jeśli ich brak sprawi, że nie będziesz chciał się przekonać o ile bogatszy i lepszy dla Twojego zdrowia jest świat bez barwników i konserwantów. 

Codziennie, tam gdzie Ty!
• na co dzień: w odróżnieniu od powszechnie kojarzonych z pośpiechem i szkodliwym wpływem na zdrowie fastfoodów, u nas możesz jeść codziennie i być spokojnym o swoje zdrowie! • tam gdzie jesteś: pracujemy, robimy zakupy, spieszymy się do kina...i ciągle myślimy, że na zdrowe jedzenie musimy mieć czas i pieniądze! 


Charlie Food & Friends to zabawa z samodzielnym kreowaniem swojego posiłku: - wybierasz co chcesz, - nakładasz ile chcesz , - płacisz jedną, stałą cenę za 100g, niezależnie od składników, ale nigdy nie zapłacisz więcej niż 29,9 zł za jeden talerz! 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia