Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Jung & Lecker

Od ponad 15 lat oferujemy autorskie wina, które importujemy bezpośrednio z wybranych winnic Palatynatu, Hesji, Rheingau, Frankonii i Mozeli. Wśród naszych dostawców są winnice klasy VDP (Verein Deutscher Praedikatsweingueter), jak i rodzinne gospodarstwa, których produkty nie ustepują tym renomowanym. Riesling, Gewuerztraminer, Silvaner, Rivaner, Morio-Muskat, Muskateller, Bacchus, Regent, Dornfelder, Weissburgunder, Grauburgunder, Mueller-Thurgau, Bacchus, Muskateller, Kerner, Spaetburgunder, Portugieser, a także Cabernet Blanc, Cabernet-Dorsa, Cabernet-Mitos, Scheurebe – niemieckie wina to autentyczne bogactwo szczepów, aromatów i smaków.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte