Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Informacje Carmnik Kantyna Bar & Grill

Carmnik Kantyna to miejsce stworzone z pasji do dobrego i kreatywnego jedzenia, gdzie dbałość o jakość potraw i składników jest na pierwszym miejscu. Ludzie tworzący ten projekt kochają gotować i staramy się, aby to było odczuwalne na talerzu.
Inicjatywa ta rozpoczęła się od pierwszego trójmiejskiego food trucka i jej założeniem jest podążać za jakością, a nie ilością. Elementy składowe burgera czy kanapki nie są tutaj przypadkowe, dodatki są dopracowywane z wielką dbałością, a porcje pozwalają wyjść z lokalu usatysfakcjonowanym. W menu znajdziecie nie tylko nowatorskie burgery przyrządzone z wysokiej jakości wołowiny, ale także różnego rodzaju sandwiche czy wegetariańskie falafele. A to wszystko podawane w zestawie ze świeżymi grilowanymi warzywami lub frytkami z ziemniaków pochodzących od lokalnych rolników. Okazjonalnie pojawiają się również różnego rodzaju limitowane pozycje, takie jak chociażby steki z sezonowanej wołowiny.

Głównym atutem naszej kuchni są lokalne, wyłącznie świeże produkty, przygotowywane codziennie na miejscu oraz prosta forma jedzenia, która zaspokaja niejeden apetyt.  Dla spragnionych mamy w naszej ofercie zimne lemoniady, gorące herbaty, duży wybór lokalnych mini browarów, wino i prosecco.

Wpadaj do Kantyny, a dobrze Cię nakarmimy! 


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia