Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej restauracji

Informacji Caffee & Bistro Galeria Sztuki

Caffee&Bistro Galeria Sztuki / St.Praga mieści się w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy przy ul. Ząbkowskiej 13 na warszawskiej Starej Pradze.


W Caffee&Bistro Galeria Sztuki / St.Praga połączyliśmy przyjemność smakowania specjałów kuchni śródziemnomorskiej z czarem dawnych mebli, które jednocześnie stanowią aktualną ofertę sprzedaży Galerii Sztuki "Stara Praga".

W naszej karcie znajdą Państwo smaki południowej Europy: sałatki, włoskie pasty, dania rybne i owoce morza, potrawy mięsne. Oferujemy również szeroki wybór wysokiej jakości kaw, herbat, piw polskich i europejskich oraz wyselekcjonowanych win (i innych alkoholi), jak również doskonałe ciasta i desery przygotowywane na miejscu (m.in. szarlotka, sernik, tiramisu, torty bezowe tort śmietanowo-makowy).

Caffee&Bistro Galeria Sztuki / St.Praga dysponuje czterema klimatyzowanymi salami, (przeznaczonymi dla osób niepalących, łącznie ok 50 miejsc siedzących), dzięki czemu jest doskonałym miejscem na lunch, spotkanie biznesowe, randkę, rodzinny obiad, przyjęcie lub po prostu odpoczynek od codziennego zgiełku.

Dostępny jest bezprzewodowy Internet Wi-Fi (gniazda prądowe dostępne przy stolikach). Regularnie organizujemy również spotkania literackie, wernisaże i wystawy, na które dla wszystkich wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Teraz otwarte