Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Caffe Zaćmienie

„Caffe Zaćmienie” to uroczy lokal, usytuowany w głębi krakowskiej kamienicy, przy jednej z uliczek, prowadzących do Rynku Głównego w Krakowie.


Łączymy w sobie zalety kawiarni, gdzie skosztować można pysznej kawy wraz ze smacznym ciachem (mowa tu głównie o wyśmienitej szarlotce, która serwowana jest w tym miejscu od lat) oraz nocnego życia przy doskonale wyselekcjonowanych drinkach. Zarówno w dzień jak i w nocy, klienci delektują się samymi pysznościami w postaci ciast, deserów lodowych, drinków, koktajli bezalkoholowych. Do „Caffe Zaćmienie” śmiało można wybrać się także na tzw. "małe co nie co”, które świetnie zaspokoi największy głód w trakcie śniadania, lunchu, podwieczorka bądź kolacji. Bo któż by nie odmówił ciepłego i chrupiącego pieczywa z żółtym serkiem czy smakowitej Canappki. Większym głodomorom polecamy pyszna lasagne bolonese oraz cannelloni ze szpinakiem.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte