Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Cafe Muzeum

Cafe Muzeum to jedyne w swoim rodzaju miejsce we Wrocławiu, zlokalizowane na dachu Muzeum Współczesnego Wrocław ( MWW ), w dawnym, poniemieckim schronie przy placu Strzegomskim 2.

Nasi goście mogą tu napić się świetnej aromatycznej kawy i esencjonalnej herbaty, a także spróbować domowego ciasta. Cafe Muzeum oferuje również sporą gamę trunków. Wielkim atutem kawiarni jest duży taras, z którego można podziwiać panoramę tętniącego życiem Wrocławia.

Cafe Muzeum to oszklona rotunda, gdzie można miło spędzić czas ze znajomymi, umówić się na biznesowe spotkanie, bądź korzystać z darmowego Internetu WiFi na swoim komputerze,podziwiając przez cały rok zmieniającą się aurę.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

Zapraszamy

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia