Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcie

Restauracja Bunkier Klubogaleria

Olejarna 3, Gdańsk
· Teraz zamknięte (16:00 - 02:00) Zarządzaj restauracją

Ta restauracja nie jest zarządzana przez właściciela, więc informacje mogą być nieaktualne. Czy jesteś właścicielem lub menadżerem tej restauracji? Kliknij tutaj aby nią zarządzać.

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić.

Ocena Restauracja Bunkier Klubogaleria

Ogólnie:
  • Jedzenie:
    2
  • Usługa:
    1
  • Atmosfera:
    1

Sprawa wyglada następująco. Barmani bardzo przyjemni. Pyszne drinki, fajne cienki. Chciałabym mieć dobra opinie o tym klubie jednak sytuacja, w której ochrona i szatniarze są nietrzeźwi i niemili zmienia absolutnie wszystko. Pracownicy okradają uczestników imprezy. Kierownik klubu zamiast sprawdzić monitoring i pomoc swoim gościom, umywa ręce w sytuacji, w której w jego klubie tracisz ubrania a w raz z nimi wszystkie dokumenty i inne akcesoria. Wraz ze swoimi pracownikami robi z siebie głupa wykorzystując to, że klubowicze nie są trzeźwi i nagina rzeczywistość. Mało profesjonalne, ponieważ zamiast załatwić wszystko polubownie trzeba niestety kierować cała sprawę na policję, która może się wydawać niezbyt wygodna dla osoby poszkodowanej jak i dla klubu.

Użytkownik Restu
Nie polecam restauracji
Pomocna recenzja?
Tak
(0)

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia