Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Buddha Restaurant

Eleganckie wnętrza, wysmakowane dania to znak rozpoznawczy restauracji buddha najwyższej klasy restauracji indyjskiej, która swoje menu kieruje do smakoszy o szerokich horyzontach kulinarnych, gotowych zafascynować się miedzynarodową kuchnią autorską, która stanowi kompilacje dań indyjskich z elementami kuchni tajskiej i chińskiej. każda potrawa jest pelna kolorów i wyrafinowanych połączeń tego, co w światowych aromatach najlepsze. tradycyjne receptury umiejętnie modyfikowane przez indyjskich mistrzów sztuki kulinarnej ucieszą podniebienie naszych gości. nasi kelnerzy doradzą jakie wina dobrać do potrawy, a szeroki asortyment naszych trunków zadowoli każdego naszego gościa. restauracja proponuje również wyśmienitą kuchnie w porze lunchu, dania na wynos oraz catering.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte