Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęcie
Na mapie

Informacji Restauracja Browar Złoty Pies

Oprócz podstawowych składników piwa, czyli wody, słodu, chmielu i drożdży, bogactwo dodatków i możliwości jest ogromne. Piwowar Złotego Psa jest bezkompromisowy tylko w kwestii jakości składników.


W Złotym Psie będzie można nie tylko obserwować cały proces warzenia piwa, ale nawet wziąć w nim udział – na przykład własnoręcznie dorzucić słody i chmiele do jednej z dwóch wielkich kadzi, które stoją w głównej sali browaru.


O tym, co uwarzy Złoty Pies, zadecydują także goście. Będzie można nawet zaproponować swoją recepturę.


Wyjątkowa będzie także restauracja. Dlaczego? Dzięki sezonowemu menu i produktom regionalnym. Ich wysoką jakość zagwarantują wypróbowani, stali dostawcy. Kuchnia będzie otwarta – przygotowywanie potraw podejrzymy tak samo, jak proces warzenia piwa.


Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia