Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej restauracji

Informacji Restauracja Brooklyn Burgers & Hot-Dogs

W naszym repertuarze na dowóz pojawiło się sporo nowości, przygotowanych przez Filipa Głodka. Fani wyrazistych smaków nie pogardzą burgerem Spice me up z soczystą wołowiną, jalapeno, tabasco i chilli powder. A jeśli będzie Ci mało, zawsze możecie przegryźć panierowane papryczki jalapeno w towarzystwie sosu blue cheese. Dla kontrastu mamy tez nowość dla posiadaczy delikatniejszego podniebienia - przed Wami Portobello Road, z subtelnym mascarpone, pieczarkami portobello i szpinakiem. Nowości nie ominęły też propozycji dla dzieci. W Cool Kids Menu znajdą one pyczne miniburgery w wersjach z: wołowiną, kurczakiem lub vege z serem halloumi.Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia