Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Boston Port

Boston Port jest firmą niewielką, lecz niezwykle rzetelną w swojej działalności. Szczycimy się tym, że jako niepozorny bar jesteśmy na liście rankingowej wśród najlepszych warszawskich restauracji. Dewiza, którą się kierujemy jest prosta: najlepszej jakości surowce, serce do gotowania, miła obsługa i szeroki wybór. Nie chcemy być dużą jadłodajnią, nie idziemy w kierunku masowej produkcji, lecz przygotowujemy posiłki tak by zaspokoić indywidualne gusta naszych gości. Lokal jest skromny, ale ofertą dań przekonuje klientów, że zamawiając jedzenie płaci faktycznie za to co otrzymuje na talerzu, a nie za ozdoby na ścianach. Nieprzerwanie od 1997 roku Boston Port zaspokaja gusta tysięcy zadowolonych amatorów wyśmienitej kuchni.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia