Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie
Na mapie

Informacje Restauracja Bon Ton

Jesteśmy nową, polską kawiarnią w centrum Wrocławia, zainspirowaną Twoimi oczekiwaniami. W drodze do pracy, szkoły czy na uczelnie wstąp do nas po aromatyczną kawę, rozgrzewający sok, gorącą czekoladę i spróbuj naszych pysznych grillowanych kanapek na śniadanie, przygotowanych metodą slow food. Zjedz muffina lub ciastko wypiekane przez nas, tylko z naturalnych składników. Wpadnij ze znajomymi na przepyszne desery. Spędź z nami miłe chwilę w fajnym towarzystwie i estetycznym miejscu. Rozgość się, połóż wśród poduszek z jedną z wielu niezapomnianych książek do wyboru. Dodatkowo czas umili Ci inspirująca muzyka w tle. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe propozycje, ponieważ pragniemy tworzyć to miejsce wraz z Tobą. Nasza misja to uczynienie kawiarni BON TON codziennym miejscem spotkań. Wobec tego oferujemy przyjazne ceny i obsługę.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia