Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to orientalna perła wśród restauracji warszawskiego rynku gastronomicznego. Złożoność i głębia potraw zawsze zachwycała ludzi na całym świecie, dlatego niektóre rzeczy nigdy nie powinny się zmieniać. Nasi Goście wracają, by znów poczuć smak jedynego w swoim rodzaju chleba wypiekanego w oryginalnym piecu Tandoor. W zależności od preferencji Gości do dyspozycji pozostaje sala restauracyjna i klub. Restauracja Bollywood Lounge to miejsce, które spełni oczekiwania wszystkich, dla których liczy się profesjonalizm i komfort. To doskonała przestrzeń dla ludzi wymagających perfekcji nie tylko w swoim otoczeniu biznesowym, ale także poza nim. 

Wnętrza restauracji zaprojektowano w modernistycznym stylu indyjskim, w którym każdy może odnaleźć swoją cząstkę orientu. Aranżacja wnętrz daje możliwość zorganizowania zamkniętych spotkań w wydzielonych wnętrzach restauracji i klubu. Mamy możliwość organizacji jednocześnie kilku przyjęć okolicznościowych, biznesowych, imprez firmowych, czy też eventów.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte