Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Bohema

Bohema jest szczególnie urokliwym miejscem, które idealne nadaje się do organizowania przyjęć okolicznościowych, wesel, bankietów oraz różnego rodzaju spotkań biznesowych.


Dodatkowo od wielu lat specjalizujemy się w obsłudze międzynarodowych grup turystycznych z całego świata, kultywując ponadczasowe staropolskie jadło. 

Na specjalne życzenie naszych gości organizujemy koncerty zespołu folklorystycznego, który prezentuje motywy muzyki ludowej z różnych regionów Polski. 

Gwarantujemy, że restauracja Bohema poprzez swój wysoki standard na długo pozostanie u Państwa w pamięci. 

Serdecznie Zapraszamy!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia