Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Blue Berry Club & Caffe

Blue Berry Club & Cafe to jedyne miejsce gdzie nacisk stawiamy na najbardziej wymagającego klubowicza. Czym jest najwyższa forma relaksu? To przekonanie i świadomość poparta rzeczywistymi faktami. Czym więc są owe fakty? Spędzanie czasu w doborowym towarzystwie wśród osób wyjątkowych dla których dobra zabawa, moda, muzyka czy nocny styl życia stanowią codzienność. To najlepsze imprezy. Piątkowe z muzyką lat 80/90/ Latino/ Hity na czasie/ to energiczna mieszanka najlepszych hitów grana przez wyśmienitych DJ'ów w kraju przy akompaniamencie live act'u w postaci Cong formacji Tamtamitutu. Soboty, to seksowne i płynące brzmienia Vocal House, Disco House i Mash-Up grane przez najlepszych DJ'ów w kraju przy akompaniamencie live act'u Damsko/lub/męskiego vokalu, Saksofonu, Skrzypiec oraz Conga. Oryginalna aranżacja wnętrza oraz nowoczesne rozwiązania architektonicznie nadają miejscu prestiżowy klimat. Ponadto raz/dwa w miesiąc imprezy specjalne na które zapraszamy artystów występujących w najbardziej prestiżowych miejscach w Polsce i Europie. Dodajcie Państwo oryginalną aranżacje wnętrza stworzoną przez najlepszych projektantów oraz nowoczesne rozwiązania medialne nadają miejscu prestiżowy klimat. BE EXCLUSIVE.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte