Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje BISTRO PRASKA

Mamy obsesje na punkcie jedzenia! :) Naszą pasją jest naturalne, niekomercyjne i wyśmienite jedzenie - skomponowane z pomysłem i precyzyjnie przygotowane. Nasze dania są zawsze świeże i pełnowartościowe, a swoimi walorami uwodzą już przy posmakowaniu pierwszego kęsa!
Planujesz przyjęcie w domu dla rodziny, przyjaciół, znajomych? Chcemy czuć się zaproszeni! Przyniesiemy ze sobą nasze fingerfoodsy, sałaty, muffiny, owoce, schłodzone 'bąbelki' z truskawkami! I na co tylko będziecie mieć ochotę :)  


A może piknik w ogrodzie? Dostarczymy specjalnie dla Was kosz pełen pysznych przekąsek rozpieszczając Wasze podniebienia! 

Organizujecie spotkanie firmowe, szkolenie, konferencje? Pozwólcie, że zdejmiemy z waszych barków trud organizacji i przygotowań i zadbamy aby było niepowtarzalnie i smacznie. 

Praca zespołowa, pełne zaangażowanie oraz powstały z tego połączenia produkt sprawią, że Ty i Twoi Goście będziecie mieć gwarancję, że otrzymujecie tylko, to co najlepsze.
Dziękujemy za wybranie właśnie nas. Mniam&Yum!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia