Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Bistro Pigalle

Bistro Pigalle przy zbiegu ulic Poznańskiej i Hożej kultywuje najlepsze tradycje gastronomii paryskiej. W fantastycznie zachowanym wnętrzu wzniesionej w 1911 roku ekskluzywnej kamienicy, pośród surowej cegły, granitu i miedzi będziecie Państwo mieli okazję delektować się daniami autorstwa naszego szefa kuchni - Arkadiusza Janczarka. Pan Arkadiusz dał się poznać jako wyśmienity szef kuchni piastując to stanowisko w restauracjach takich jak Biblioteka, Concept 13 czy Restauracja 99. Tym razem przygotuje on dla Was smaki kuchni francuskiej takie jak boeuf bourguignon, mnogość ryb i owoców morza, sezonowane steki wołowe, a także selekcję przekąsek "a'la fourchette"idealną na szybki posiłek.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia