Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Bistro Organitheka

Organitheka to roślinne bistro pełne świeżych i pysznych soków owocowo-warzywnych oraz zdrowego jedzenia. Urodziło się z osobistej misji, aby jeść i pić prawdziwe, zdrowe pokarmy, które są nie tylko odżywcze, ale również świetnie smakują. Jesteśmy świadomi, jak ważne dla poprawy jakości naszego życia jest dokonywanie każdego dnia właściwych wyborów. Kiedy traktujemy swoje ciało dobrze, nasz umysł i emocje podążają również tym śladem. Dostarczając naszemu organizmowi pełnowartościowych, nieprzetworzonych produktów pozwalamy mu utrzymać nie tylko równowagę fizyczną, ale też psychiczną. Traktujmy więc pożywienie jako paliwo dla naszego ciała i rodzaj profilaktycznego lekarstwa, które pomoże nam uchronić się przed wieloma chorobami.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte