Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Buddha Indian Restaurant

Eleganckie wnetrza, wysmakowane dania to znak rozpoznawczy restauracji Buddha najwyzszej klasy restauracji indyjskiej, która swoje menu kieruje do smakoszy o szerokich horyzontach kulinarnych, gotowych zafascynowac sie miedzynarodowa kuchnia autorska, która stanowi kompilacje dan indyjskich z elementami kuchni tajskiej i chinskiej. Kazda potrawa jest pelna kolorów i wyrafinowanych polaczen, tego, co w swiatowych aromatach najlepsze.


Tradycyjne receptury umiejetnie modyfikowane przez indyjskich mistrzów sztuki kulinarnej uciesza podniebienie naszych gosci. Nasi kelnerzy doradza jakie wina dobrac do potrawy, a szeroki asortyment naszych trunków zadowoli kazdego naszego goscia. Restauracja proponuje równiez wysmienita kuchnie w porze lunchu oraz catering. Zapraszamy 7 dni w tygodniu od godziny 12:00 do 23 :00 ostatniego goscia.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia