Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje bistro KOS

Restauracja KOS to wyjątkowe i rodzinne miejsce, które idealnie wpisuje się w atmosferę zabytkowej starówki Gdańska. Jest to trzypoziomowa Restauracja, której wnętrza urządzone zostały w ekskluzywnym stylu retro. Stonowana, beżowo-szara kolorystyka, drewniane stoły i wygodne kanapy oraz wyścielone poduszkami parapety tworzą eleganckie, a zarazem przytulne wnętrza.


Menu Restauracji zostało opracowane w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Szef Kuchni łączy tradycyjne receptury z nowościami ze świata kulinarnego, tworząc wyjątkowe kompozycje smakowe. Dania przygotowywane są ze świeżych składników najwyższej jakości. Bogate menu uzupełniają dania fitness, potrawy wegetariańskie oraz wyśmienite desery, a także dania sezonowe komponowane przez Szefa Kuchni. Restauracja KOS oferuje Gościom możliwość organizacji imprez okolicznościowych - od urodzin, przez komunie, aż po uroczyste obiady weselne. Oferta kierowana jest również do firm. Do dyspozycji Gości jest nowoczesna sala konferencyjna wyposażona w projektor, która idealnie spełnia się podczas organizacji szkoleń. KOS jako jedyna Restauracja w Trójmieście dba o dobre samopoczucie i rozwój swoich najmłodszych Gości. Strefa Malucha – to specjalnie zaprojektowany pokój zabaw, który umila dzieciom czas spędzony w lokalu. Starannie wyselekcjonowane zabawki, drewniany domek, gry na multimedialnym ekranie - to tylko niektóre z licznych atrakcji, jakie czekają na dzieci i ich rodziny. Dodatkowym walorem jest przygotowanie specjalnej sali rodzinnej. Umieszczony został w niej ekran LCD, który transmituje na żywo obraz z pokoju dla dzieci. Dzięki temu rodzice i opiekunowie stale mogą mieć na oku swoje pociechy bez konieczności przerywania posiłku.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia