Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Informacje Bel Paese Ristorante


Zapraszamy na świeże makarony, klasyczne włoskie przystawki, oryginalne sałaty, tradycyjną pizzę, podobno najlepszą w Wilanowie oraz słodkie włoskie desery. Do tego aromatyczna rzymska kawa, dobre wino i ciepła, sąsiedzka atmosfera. Nasza kuchnia inspirowana jest smakami Toskanii. Bazę dla naszych dań stanowi oryginalny włoski parmezan, szynka parmeńska, świeża rukola, kozi ser, bakłażan, melon, dojrzałe świeże lub suszone pomidory, pikantne salami, borowiki, oliwki i krewetki. Chcemy, by czas spędzony w nami był czasem dobrego nastroju, relaksu i zabawy. W sezonie zapraszamy do naszego ogródka letniego. Dzieciom oddajemy do dyspozycji atrakcyjny kącik zabaw.  

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte