Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Bel 8 Restaurant & Lounge

Cyfra 8 jest uznawana za symbol doskonałości, obfitości, nieskończoności. „Ósmy cud świata” to rzecz budząca powszechny podziw, a w Chinach liczba 8 uchodzi za bardzo szczęśliwą. Po chińsku brzmi ona jak „bogactwo, rozkwit, wzrost”.


“Cyfra 8 nie tylko znajduje się w moim nazwisku – Belotto. Towarzyszy ona moim projektom, mojemu działaniu. Jest ze mną przez cale życie” – mówi Marco Belotto, projektant lokalu. 

Marco Belotto z duma prezentuje … Bel 8 Restaurant & Lounge, nowe i wyjątkowe miejsce w Warszawie, gdzie można odpocząć, zjeść, wypić drinka i spędzić miło czas. 

Marco Belotto w Bel 8 Restaurant & Lounge przenosi swoich gości w klimat Mediolanu – stolicy światowego designu, centrum stylu, smaku i zwyczajów kulinarnych znanych właśnie z tego malowniczego miasta. Bel 8 Restaurant & Lounge to pierwsze takie miejsce w Warszawie. Bel 8 Restaurant & Lounge to również sposób spędzania czasu, sztuka bycia, niepowtarzalna atmosfera. 

Bel 8 Restaurant & Lounge to wspaniała światowa kuchnia podkreślona aromatami Mediolanu. Tam można zjeść dania znane i lubiane w różnych zakątkach świata. Serwujemy nie tylko smaczne lunche czy eleganckie kolacje. Proponujemy również formę „kolacyjnego lunchu”, chwile wytchnienia after working hours i wejscie w before evening przy relaksujących drinkach, świetnych zakąskach, oryginalnych przystawkach i aromatycznych daniach głównych. Nie mówiąc o pysznych i lekkich deserach. W tle zawsze brzmi lounch music staranie serwowana, podobnie jak dania.


Marco Belotto zaprojektował Bel 8 Restaurant & Lunge w niezwykły sposób. Światowy design, nowoczesny a jednocześnie ponadczasowy styl restauracji harmonizuje z Belvedere Residence (gdzie miesci się restauracja) jedną z najpiękniejszych rezydencji w Warszawie. Bliskość najwspanialszego parku warszawskiego Łazienki, hotelu Hyatt, stylowych willi warszawskiego Mokotowa, otoczenie ambasad i położenie w dogodnym punkcie miasta a jednocześnie na uboczu, zapewnia prestiż jak i dyskrecję i intymność zarówno w czasie spotkań biznesowych jak i prywatnych. Dwie sale (dół w stylu champaigne bar, góra w stylu klasycznym), vip room, letni ogód – dają szeroki wachlarz możliwości. 

Bel 8 Restaurant & Lounge to idealne miejsce na odpoczynek po pracy, miejsce dla koneserów designu i smakoszy światowej kuchni. To miejsce stworzone z pasją – zarówno design, jak i kuchnia tworzą klimat jedyny w swoim rodzaju – na pewno nie ma takiego drugiego miejsca w Warszawie a może i w całej Polsce. Zapraszamy!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte