Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Bekef

BeKeF w języku hebrajskim oznaczy frajdę i zabawę. Znaczenie tego słowa doskonale wpisuje się w motto naszej warszawskiej restauracji izraelskiej, gdzie cenimy przyjacielską tradycję jedzenia wspólnych posiłków. I z tą właśnie radością życia i wyśmienitych smaków koszernej kuchni chcemy, aby była kojarzona nasza izraelska restauracja w Warszawie. Inspiracją dla powstania BeKeFu była miłość do rodzimej kuchni, która pozostaje źródłem inspiracji wielu kultur – Maroka, Tunezji, Izraela. To właśnie łączenie izraelskich smaków, zapachów i przypraw tworzy wyjątkowość kuchni koszernej. Oferowane jedzenie jest utrzymane w konwencji żydowskiej oraz kuchnię pachnąca świeżymi ziołami oraz warzywami. Nasze bogate, prawie 35-letnie doświadczenie gastronomiczne to przełożenie naszej historii, pochodzenia i uwielbienia do kuchni bliskowschodniej, a w szczególności do naszej ulubionej potrawy, jaką jest hummus. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie i degustowanie smaków kuchni bliskowschodniej, dlatego swoje dania staramy się przygotowywać tak, jak zapamiętaliśmy je z naszego rodzimego Izraela.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte