Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Before Food Market

Before Food Market w Łodzi - pierwszy food market w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, który niebawem dołączył do grona światowych food i jest wyjątkową na skalę kraju atrakcją dla miłośników wyśmienitej gastronomii, unikatowych produktów z całego świata oraz poszukiwaczy miejskiej rozrywki w zupełnie nowej formule. Miejscem prestiżowym, atrakcyjnym turystycznie, w którym można smacznie zjeść, czy odpocząć przy dobrej muzyce. Food Market to gastronomiczne połączenie dwóch nurtów street food i slow food – pełnowartościowe dania, wytworzone z wyselekcjonowanych produktów serwowane w formie dań degustacyjnych czy przekąsek finger food – łatwych i szybkich do konsumpcji. Przestrzenią integrującą gości miejsca i wyróżniającą się spośród znanych Polakom lokali gastronomicznych jest wspólny stół i wydzielone przestrzenie oferujące atrakcje dodatkowe (recitale unplugged, wernisaże czy warsztaty kulinarne).


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia