Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Bazar Kocha

W Bazarze Kocha serwujemy nowoczesną kuchnię polską. Czerpiemy z bliskiej nam tradycji kulinarnej, nie boimy się przełamywać znanych nam smaków. Latem stawiamy na sezonowe owoce i warzywa. Już od czerwca w różnej formie będziemy pokazywać produkty dostępne TU i TERAZ. Będzie dużo CUKINII, KALAFIORA i POMIDORÓW. W kolejnych odsłonach wystąpią: BÓB, MODRA KAPUSTA I MORELE. Do tego mięsa od sprawdzonych dostawców i dużo, dużo swieżych polskich ziół. Bazar Kocha to nie tylko restauracja. Nasi kucharze pracowicie wkładają świeże warzywa i owoce do słoików robiąc bardziej i mniej tradycyjne przetwory (z rabarbaru, pędów sosny, pomidorów, cytryn) . Wszystkie z nich wykorzystują do dań z aktualnej karty, wszystskie też można zakupić w naszych delikatesach i dodawać do dań w domu. UWAGA!!! Już niedługo tegoroczne słynne OGÓRKI CHRZANOWE BAZAR. Przez całe wakacje w naszym Bazarowym cyklu LIVE COOKING, tym razem nie na wyspie kulinarnej, ale w letnim ogródku zobaczycie barmanów, którzy na bazie owoców, wina i trochę mocniejszych trunków przyrządzą orzeźwiające, kolorowe COCTAILE.Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte