Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęcie

Restauracja Baza Smaku

Restauracja oferuje możliwość jedzenia na wynos

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić.

Na mapie

Informacji Restauracja Baza Smaku

Kuchnia domowa, na miejscu i na wynos

Pokaż więcej restauracji

Najnowsze recenzje

Ogólnie:
  • Jedzenie:
    -
  • Usługa:
    -
  • Atmosfera:
    -

Właściciele stracili kontakt z rzeczywistością. Jedzenie na poziomie podrzędnego baru a ceny, jak w doskonałej restauracji. Zwiedliście mnie swoją stroną internetową... Byłem dwukrotnie. Oczywiście kupiłem jedzenie na wynos. Po pierwszej wizycie zamieściłem komentarz lecz usunęliście go. Hmmmm... Zostawiacie tylko wpisy pozytywne, które być może zamieszczają Wasi znajomi. Kiepsko to wygląda dla Nas, Waszych klientów dzięki którym funkcjonujecie. Zastanówcie się nad cenami i sposobem obsługi Klienta. Zdecydowanie odradzam jedzenie w tym podrzędnym barze - "Baza Smaku" (zastanówcie się nad zmianą nazwy.... Może bardziej adekwatna byłaby nazwa "Jedzenie na własne ryzyko?" ODRADZAM ze względu na jakość jedzenia, kiepską obsługę i ceny.

Użytkownik Restu
Nie polecam restauracji
Pomocna recenzja?
Tak
(0)

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia