Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Baroque Cocktails & Music

BAROQUE Cocktails & Music to elegancki cocktail bar w samym sercu Krakowa, zlokalizowany kilka kroków od Rynku Głównego, przy ul. Św. Jana 16.
Niepowtarzalna atmosfera, najwyższa poziom usług, szeroki wybór niebanalnych cocktaili z autorskiej karty, zespół charyzmatycznych barmanów, rozbudowana karta dań kuchni międzynarodowej oraz eleganckie wnętrza, wiosną i latem - klimatyczny ogródek, a w weekendy gorący dance floor – czynią Baroque miejscem wyjątkowym. W każdy czwartek i piątek wieczorem, pełne energii koncerty na żywo.
Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na oficjalne spotkanie biznesowe, firmowe, czy wieczór w gronie znajomych i przyjaciół, BAROQUE to doskonały wybór. Zapraszamy na najlepsze cocktaile w Krakowie oraz wyśmienite dania kuchni inspirowanej smakami z różnych stron świata.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte