Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Bar & Restauracja Warszawa

Warszawa Bar & Restauracja to najlepszy wybór dla wszystkich spragnionych dobrego jedzenia i dobrej zabawy. To doskonała lokalizacja, nowoczesne wnętrza w zabytkowej kamienicy, prawdziwa warszawska kuchnia i najlepsze weekendowe imprezy.


W sali na parterze - mamy dla Was bistro shot bar, gdzie serwowana jest zawsze dobrze zmrożona wódka, do niej warszawskie zakąski i lokalne piwa. W weekendy zapraszamy na imprezy, którym bit nadają nasi DJ-eje.


Na pierwszym piętrze zaś, mamy restaurację z doskonałym koktajl barem. Tu serwowane są polskie i międzynarodowe potrawy oraz starannie przygotowywane drinki i koktajle. Mamy tu także strefę VIP z komfortowymi kanapami, fotelami i klimatycznym oświetleniem.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte