Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcie
Na mapie

Informacji Bar Pierożek

Bar Pierożek swoją działalność rozpoczął w 1991 r. Początkowo był to niewielki punkt gastronomiczny, zatrudniający wyłącznie członków rodziny. Dzięki wyśmienitym pierogom szybko zyskał sobie miano miejsca, w którym można tanio, smacznie i szybko zjeść. Stale rosnącą liczba klientów spowodowała, że w już rok później przeprowadzono pierwszy remont, w wyniku którego bar został powiększony. W związku z rosnącą popularnością po kolejnych kilku latach przeprowadzona została kolejna przebudowa baru po której w niezmienionym stanie istnieje on dziś. W chwili obecnej prowadzimy trzy punkty w Opolu i nowo otwarty we Wrocławiu, do którego serdecznie zapraszamy.

Proponujemy Państwu wyroby najwyższej jakości. Nasze menu oparte jest na tradycyjnych wyrobach kuchni polskiej. Wszystkie wyroby przyrządzane są bezpośrednio na miejscu z podstawowych produktów takich jak: mąka, biały ser, ziemniaki, cebula, leśne grzyby, kapusta, szpinak, owoce, drożdże, przyprawy. W naszych barach odnajdą Państwo cały wachlarz smaków. Oprócz wysokiej jakości produktów gwarantujemy Państwu przemiłą i fachową obsługę oraz bardzo szybki czas realizacji zamówień.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia