Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja La Strada

Dobra restauracja to magiczne miejsce, gdzie przytulne, wyjątkowe wnętrze o niezapomnianym klimacie jest dodatkiem do pysznych dań. Taka restauracja o nazwie „La Strada” mieściła się na warszawskiej Pradze od 2000 roku! Pasja i miłość do kuchni pięknej Italii pozostaje NIEZMIENNA - zmienia się natomiast lokalizacja restauracji. Decyzją administratora budynek, w którym mieściła się La Strada zostaje wyburzony. Powstanie w tym miejscu - APARTAMENTOWIEC!  Zapraszamy serdecznie do odwiedzin w nowym miejscu na ulicy Felińskiego 52 na słonecznym Żoliborzu :) Serwujemy świeże makarony i ciasta robione w naszej restauracji. Dania mięsne, rybne & owoce morza w wykonaniu kucharzy, którzy kilkanaście lat są w naszym zespole. Dochodzi również do teamu pizza z pieca opalanego drewnem i nasi nowi Pizzaioli. A nad całością czuwa nasza niezmienna załoga kelnerska Justyna, Kasia, Luiza i Darek rodzynek. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia