Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Bar Nadmorski

Nasz bar znajduje się w najbardziej malowniczym i unikalnym miejscu polskiego wybrzeża, na granicy Zalewu Puckiego i Zatoki Gdańskiej.
Rewa to mała wioska rybacka, której historia sięga aż XV wieku. Jest to magiczne i bardzo ciekawe miejsce głównie ze względu na niepowtarzalną formę nabrzeża, jaką jest ciągnąca się w głąb morza mierzeja. Bardzo ciekawy jest fakt, że miejsce to wygląda inaczej w zależności od pór roku i pogody. Widoki jakie można podziwiać z okien naszej restauracji od bardzo słynnych w tym rejonie popisów windsurfing'owych, kite'serfingowych i żeglarskich po niezapomniane zachody słońca na tle półwyspu helskiego.

Bar Nadmorski w Rewie działa od 1994 roku , od 2011 roku rozpoczęliśmy rozbudowę na podstawie projektu Pana Dariusza Sawickiego. Nasz bar położony jest nad samym morzem, na najbardziej wysuniętej na północ części miejscowości Rewa. Ze schodów naszego tarasu schodzimy wprost na złociste piaski polskiej plaży. Przestronne i zachowane w klimacie morskim wnętrze naszego baru zaprasza na tradycyjną morską rybę i smaczną polską kuchnie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia