Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Bali Cafe Dim Sum House

Bali Cafe & Dim Sum House

Zapraszamy na naszą specjalność, na zdrowe i lekkie pierożki „dim sum”. Orientalne kawy i herbaty, wyszukane koktajle proteinowe, szeroki wybór win, piwo azjatyckie oraz wiele innych zdrowych i energetycznych napoi –ale przede wszystkim tradycyjne dania orientalne i pierożki Dim Sum. Doskonała egzotyczna kuchnia – najlepsze tradycje kulinarne Azji południowo - wschodniej połączona ze zdrowymi koktajlami warzywno - owocowymi, tworzą to miejsce niepowtarzalnym i wyjątkowym, gdzie można się zrelaksować na wygodnych i komfortowych fotelach w przerwie na lunch lub… w trakcie zakupów, znaleźć wytchnienie, przy kieliszku dobrego wina i rozkoszować się wybornym tortem bezowym z żurawiną. 


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte