Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Informacje Bakłażan Cafe & Bistro

Bakłażan Cafe & Bistro to unikalne miejsce na Chomiczówce, gdzie w miłej atmosferze można spędzić czas, napić się dobrej kawy, herbaty, świeżo wyciskanego soku, a także zjeść smaczny obiad lub śniadanie.


Bakłażan to miejsce przyjazne maluchom - z myślą o nich stworzyliśmy kącik, w którym najmłodsi mogą spędzić czas wśród zabawek, książek i kolorowanek. Starsi mogą w tym czasie rozkoszować się spokojem i pyszną kawą!
 W naszym MENU znajdziecie m.in. zestawy lunchowe, zupy, makarony, sałatki, tarty, pyszne domowe ciasta i desery. Poza dobrą kawą, w BAKŁAŻANIE możecie wypić świeżo wyciskany sok, spróbować koktajli owocowych, a także pokrzepić się lampką wina lub skosztować niepasteryzowanego piwa z regionalnych browarów. Organizujemy urodziny, chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte