Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard jest czeską koncepcja miejskich sklepów z kanapkami, przy zachowaniu francuskiego stylu. Działa na zagranicznym rynku od 2003 roku. Za siecią Bageterie Boulevard stoi firma Crocodille - największy producent gotowych kanapek w Czechach.


Głównym celem Bageterie Boulevard jest stworzenie nowoczesnej koncepcji restauracji szybkiej obsługi, skierowanej przede wszystkim do dynamicznych osób, które pracują w mieście i mają ochotę na coś więcej, niż zwykła kanapka. W Bageterie znajdziecie 12 bagietek, podzielonych na dwie kategorie- świeże i pieczone. Oferujemy również wysokiej jakości kawy z opcją na wynos. Oczywiście znajdziecie też świeże sałatki, czy śniadaniowe oferty, takie jak: croissant z szynką i serem podawany na ciepło, domowej roboty jogurt ze świeżymi owocami i musli, czy świeżo wyciskane soki. Stałą ofertę dopełniają także sezonowe specjały – zimą gorąca czekolada, latem zaś owocowe sorbety, mrożone kawy, czy sałatki owocowe.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia