Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie
Na mapie

Informacje Restauracja Bacówka u Józka

To co w Bacówce najlepsze ...


Charakterystyczny smak potraw bierze się z podstaw kuchni góralskiej, która tradycyjnie jest uboga asortymentowo, ale przebogata jeżeli chodzi o posmakowanie. To mieszanka zwyczajnych polskich przypraw, doskonałych mięs i warzyw. Tak wyśmienite dania, serwowane przez nas, jak: 

"Jadło Bacy" (tj. panierowany, soczysty kotlet, obłożony dwoma plackami ziemniaczanymi przykryty wspaniałą kapustą zasmażaną z boczkiem),


"Przysmaki Bacy" (tj. trzy smażone rodzaje mięsa zatopione w znakomitych sosach) oraz "Jadło Gaździny" (tj. potrawa podobna do placka po węgiersku lecz walory smakowe są typowo góralskie - całość oblana śmietaną i startym oscypkiem) są naszymi sztandarowymi pozycjami uznanymi przez Klientów za wykwintne dania kuchni regionalnej. Po sytym góralskim posiłku zapraszamy na zimne piwo z panierowanym oscypkiem smażonym w głębokim oleju. Palce lizać!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia